Zakończono próbę ciśnieniową kotła ITPO

Wczorajszego dnia oficjalnie zakończono próbę ciśnieniową kotła ITPO. Tym samym formalnie została potwierdzona jego sprawność, a na dowód tego naniesiono tabliczkę znamionową jednostki, zamontowaną w olsztyńskiej instalacji.

 

Osiągnięcie tego etapu oznacza, że realizacja całego przedsięwzięcia przebiega zgodnie z planem.

 

Zgodnie z zamierzeniami Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów już w drugiej połowie 2023 roku zapewni pierwsze dostawy ekologicznego ciepła dla około 35% mieszkańców naszego miasta, jednocześnie rozwiązując problem zagospodarowania odpadów pochodzenia komunalnego.

 

Zdjęcia:

 

Napisz do nas

  *Zapoznałem(am) się z klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPEC Sp. z o.o. w Olsztynie

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  © 2022 MPEC Sp. z.o.o. Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-15:00