pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze będzie cieplej...

Wspieramy aktywność pracowniczą

 • Dobre 7. miejsce - drużyna MPEC w Skorzęcinie

  dodano: 2016-06-03 08:26:00

  W dniach 06-08.05.2016 r., we wspaniałym otoczeniu Jeziora Białego w Skorzęcinie koło Gniezna, odbyły się V Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków w Brydżu Sportowym. Drużyna MPEC Olsztyn w składzie: Jerzy Giemza, Stanisław Poskier, Marek Przybysz i Marian Wardak, uczestniczyła w zawodach po raz czwarty.

  Brydż cieszy się coraz większym zainteresowaniem w branży ciepłowniczej, co pokazuje stale rosnąca ilość drużyn biorących udział w turnieju. W tym roku było to 20 zespołów. Zawody odbyły się w 3 kategoriach: par na impy, par na maxy oraz w kategorii teamów.  Poziom tegorocznych rozgrywek podniósł udział zawodników ligowych, od III ligi aż po międzynarodowych arcymistrzów. 

  -W związku z tak mocno obsadzonym turniejem, nie byliśmy w stanie nawiązać walki o czołowe lokaty - relacjonuje Stanisław Poskier, jeden z reprezentantów MPEC Olsztyn - Jednak dużą satysfakcję sprawiało nam granie z dobrymi przeciwnikami i momentami nawiązywaliśmy całkiem równorzędną walkę.  

  Na uwagę zasługuje  bardzo dobre, 7. miejsce pary Jerzy Giemza-Stanisław Poskier, uzyskane w gronie 43 par w kategorii rozgrywek na impy. Nasi pracownicy mają już duże doświadczenie z tytułu startów w poprzednich latach. Wyjazd, oprócz rywalizacji sportowej i satysfakcji, pozwolił także na wymianę doświadczen zawodowych oraz nawiązanie nowych znajomości w branży ciepłowniczej i energetycznej. 

Aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: 17.7 °C
Prędkość wiatru: 1.9 m/s
Nasłonecznienie: 18.0 W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: 852.4 m3/h
Moc źródła ciepła: 23.4 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 66.1 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 40.5 °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: 1010.0 m3/h
Moc źródła ciepła: 32.0 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 68.0 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 41.0 °C

facebook