Kolejna konferencja IGCP za nami

W dn. 5-6 grudnia 2022 r. w Olsztynie odbyła się kolejna konferencja regionalna Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie. W spotkaniu zarządów spółek ciepłowniczych uczestniczyło również nasze przedsiębiorstwo. Rozmawiano m.in. o kierunkach transformacji systemów ciepłowniczych małych i średnich przedsiębiorstw oraz o aktualnych problemach ciepłownictwa. O tym jak w Olsztynie przebiega modernizacja źródeł ciepła z zastosowaniem OZE i ITPO opowiedział prezes Spółki MPEC Konrad Nowak. Konferencja zakończyła się zwiedzaniem Ciepłowni Kortowo BIO.

 

 

 

 

Napisz do nas

  *Zapoznałem(am) się z klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPEC Sp. z o.o. w Olsztynie

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  © 2022 MPEC Sp. z.o.o. Olsztyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-15:00