pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Bombka

Chcieliśmy podarować Wam coś szczególnego

Pewnie każdy z Nas lubi dostawać prezenty, jednak jeszcze większą radość daje sprawianie innym niespodzianek. W tym wyjątkowym świątecznym okresie chcieliśmy obdarować Was czymś szczególnym, nie kolejnym kubkiem, gadżetem firmowym czy parą skarpetek. Chcieliśmy, by prezent miał wartość sentymentalną i był unikalny. Stąd pomysł na świąteczne bombki malowane przez dzieci z organizacji, które wspieramy.

Radość dzieci

Kolędy, zapach mandarynek i rodzinna atmosfera. Malowanie i dekorowanie bombek było świetną zabawą, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie Arka, Stowarzyszenia Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Śłuchu "Pokonać ciszę" i Zespołu Placówek Specjalnych w Olsztynie stworzyły niepowtarzalne bombki świąteczne. Marzenia dzieci, ich pasje, wyobrażenia o świętach - te motywy znalazły się na bombkach, które trafiły w Wasze ręce. 

Jak powstała Twoja bombka?

Świąteczna bombka została wyprodukowana przez rodzinny zakład produkcji bombek Lotos-duo w Nowej Obrze. Po transporcie, w którym żadna z bombek nie ucierpiała, trafiły one w ręce małych artystów. Wyobraźnia, profesjonalne materiały do dekoracji i świąteczna magia, sprawiły, że powstały te wyjątkowe prezenty. 

 

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: 1.5 °C
Prędkość wiatru: 2.9 m/s
Nasłonecznienie: 31.0 W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: 1460.0 m3/h
Moc źródła ciepła: 62.9 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 86.0 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 49.0 °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: 1430.0 m3/h
Moc źródła ciepła: 64.2 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 85.5 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 48.1 °C

facebook