pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze będzie cieplej...

Wspieramy społeczność lokalną

 • Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie

  dodano: 2013-06-08 10:24:00

  Studenckie Spotkania Kulturalne w Olsztynie są unikatowym w skali kraju cyklem wykładów, koncertów, projekcji filmowych i spektakli teatralnych o tematyce społecznej. Wiodące tematy spotkań to człowiek, jego kultura, otoczenie, a także moralność, etyka i problemy współczesnego świata.

  Główni organizatorzy – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Olsztyńskie Duszpasterstwo Akademickie co roku zapewniają uczestnikom wiele alternatywnych i ambitnych atrakcji. Zainteresowani biorą udział w dyskusjach organizowanych w uniwersyteckich aulach, które prowadzone są przez specjalistów i znawców danej tematyki. Istnieje także możliwość obejrzenia kina zaangażowanego, występów kabaretowych, teatralnych i koncertów muzyki mniej popularnej. Co istotne – wszystkie imprezy muzyczne i kulturalne w ramach SSK odbywają się bez udziału alkoholu. Wsparcie tej prestiżowej inicjatywy daje nam pewność, że przyczyniamy się do inteligentnego dzieła pogłębiającego wiedzę, świadomość historyczną i kulturalną młodzieży.

  VII Studenckie Spotkania Kulturalne 2013

  Ostatnie, VII Studenckie Spotkania Kulturalne miały miejsce w dniach 17-21 kwietnia. Ich uczestnicy mogli wziąć udział w licznych spotkaniach, spektaklach i wykładach. Główną atrakcją był koncert zespołów Maleo Reggae Rockers i Luxtorpeda na Plaży Kortowskiej. Studenci i sympatycy obejrzeli także film „Róża” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, opowiadający o losach Mazurów tuż po zakończeniu II Wojny Światowej, występ niesztampowego kabaretu Mumio oraz zespołu poezji śpiewanej Cisza jak ta.

   

   

Aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook