pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze będzie cieplej...

Aktualności

 • MPEC Olsztyn w czołówce najlepszych firm ciepłowniczych w Polsce!

  dodano: 2021-03-31 15:15:18

  Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie  zajęło 3. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2021. Redakcja Strefy Gospodarki wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną przyjrzała się działającym w Polsce przedsiębiorstwom ciepłowniczym.

  Jak co roku, analizie poddane zostały zarówno kwestie techniczne, jak i finansowe. Pod uwagę brane były również tzw. dane "miękkie", czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integracja z nimi, prowadzona polityka jakości, polityka personalna czy też wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

  – Cieszę się, że nasze zaangażowanie i konsekwencja w działaniu znalazły odzwierciedlenie w wysokiej pozycji w rankingu. Nasze przedsiębiorstwo dba o bezpieczeństwo dostaw ciepła dla niemal całego miasta, dlatego taktujemy ten sukces również jako zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszych standardów – powiedział Konrad Nowak prezes MPEC Olsztyn.

  Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży ciepłowniczej Polski, wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie opinii publicznej oraz Internautom podstawowych informacji związanych z branżą ciepłowniczą w naszym kraju. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielki wysiłek popularne PEC-e wkładają w swą codzienną pracę oraz utrzymanie wysokiej sprawności technicznej i technologicznej urządzeń i instalacji przez cały rok.
   

Aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook