pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze będzie cieplej...

Wspieramy społeczność lokalną

  • Magiczny festyn w Jakubowie

    dodano: 2013-06-12 09:14:00

    Piękna, zielona okolica sprzyja atmosferze festynu rodzinnego, organizowanego pod nazwą „Magiczny Park Jakubowo” przez Stowarzyszenie Nasze Jakubowo. To cykliczna impreza plenerowa promująca bogactwo kulturowe Jakubowa i okolic. Jej celem jest integracja mieszkańców Zatorza oraz innych rejonów Olsztyna, a także edukacja i rekreacja najmłodszych uczestników.

    Bogaty program tegorocznego festynu, który odbył się 26 maja zawierał m. in. koncerty zespołów Czerwony Tulipan, Kapela Jakubowa, Kaczki z Nowej Paczki, Come2gether oraz polskiego Elvisa Presleya – Adama Gałki. Na scenie prezentowały się również lokalne szkoły i przedszkola. Goście festynu mogli zobaczyć anglojęzyczny musical w wykonaniu SP nr 1, czy pokaz mody ekologicznej przygotowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych. Na najmłodszych czekały konne przejażdżki i dmuchany plac zabaw. Zróżnicowane występy i konkursy z nagrodami nie pozwalały się nudzić, a otoczenie Parku i piękna pogoda zachęcały do rodzinnych spacerów.

    Tegoroczny festyn został poświęcony Mikołajowi Kopernikowi. Konkurs wiedzy na temat słynnego astronoma pozwolił wyłonić zwycięzcę i wręczyć nagrodę ufundowaną przez Spółkę. Poniżej zdjęcia z Festynu.

Zdjęcia

Aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook