pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze będzie cieplej...

Wspieramy społeczność lokalną

 • Dzień Ojca z Rugby Team

  dodano: 2013-07-10 13:35:00

  Dzień Ojca był dla olsztyńskiego Stowarzyszenia Rugby Team główną, ale nie jedyną okazją do organizacji festynu. Impreza miała klimat inny niż wszystkie. Spotkanie było dowodem na to, że olsztyńska młodzież ma zainteresowania i chce je rozwijać, a rodzinne wsparcie jest bardzo ważne.

  Festyn z okazji Dnia Ojca odbył się 23 czerwca na boisku przy ul. 15 Dywizji. To tam, podczas meczów, spotykają się pasjonaci zrzeszeni w Stowarzyszeniu Rugby Team - głównym organizatorze imprezy. W rozbudowanym programie najwięcej emocji budził Turniej Służb Mundurowych. W wielu, sprawdzających zarówno siłę jak i spryt, dyscyplinach najlepszą drużyną okazała się olsztyńska Straż Miejska. Nagrodę w postaci tortu z logiem Stowarzyszenia wręczył Prezes Rugby Team, Przemysław Andrzejewski. W kolejnej rozgrywce – meczu piłki koszykowej wziął udział Prezydent Piotr Grzymowicz oraz zawodniczki KKS Olsztyn. Na horyzoncie stały żaglówki Przystani Warmia, a obok burczały kłady będące ekspozycją Olsztyn SQUAD.

  Goście festynu mieli okazję zobaczyć działające na terenie Olsztyna, młodzieżowe grupy sportowe i artystyczne. W pokazach wzięła udział grupa Arachion (walki MMA), PIRS (uczniowski klub sportów walki), Wilki (klub bokserski), grupa Armia - pokazy władania średniowieczną bronią, a także zapaśnicy z Klubu Sportowego „Budowlani”. Wrażeń artystycznych dostarczyli uczestnicy zajęć muzycznych z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży. W konkursach i zawodach dla rodzin z dziećmi każdy otrzymywał upominek. Licytowano również obrazy i gadżety przekazane przez sponsorów.

  Patronat honorowy Prezydenta Miasta Olsztyna, wsparcie Spółki MPEC oraz pomoc darczyńców pozwoliło na zorganizowanie niepowtarzalnej imprezy.
  -Dzięki wsparciu wielu firm i instytucji udało nam się zrobić coś fajnego – podkreśla Przemysław Andrzejewski
  To dopiero początek działalności Stowarzyszenia, które ma w planach promocję aktywnego wypoczynku i sportu wśród najmłodszych.

  Zapraszamy do galerii (zdjęcia dostarczone przez Organizatora).

   

Aktualności

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook