pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Certyfikaty i wyróżnienia

24 stycznia 2013, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej otrzymało tytuł i statuetkę „Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2012” w kategorii innowacyjna usługa - usługa mufowania, czyli zgodnego z najnowocześniejszymi technologiami systemu łączenia rur preizolowanych.
Wyróżnienie to otrzymaliśmy w kolejnym etapie 5. edycji prestiżowego, ogólnopolskiego  konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”  organizowanym przez Fundację Innowacji  i Rozwoju.  Patronami konkursu są między innymi Komisja Europejska - Przedstawicielstwo w Polsce oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, a jego celem – identyfikacja i promocja innowacyjnych przedsiębiorstw  w Polsce.  
Wcześniej, za wdrożenie tej samej usługi Spółka MPEC otrzymała tytuł „Regionalnego Lidera Innowacji  i Rozwoju – 2012”.
Przyznanie tytułu Lidera Krajowego oznacza, że wdrażane przez Spółkę innowacje znajdują – dzięki poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju swojej działalności -  ogólnopolskie uznanie.
Uroczystość wręczenia Spólce MPEC dyplomu i statuetki Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju, odbyła się w Sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

 

Zdjęcia

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

facebook